Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętej Marii Magdaleny w Brzyskach

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA – BRZYSKA

Do użytku wewnętrznego

1. Za zrobienie porządku oraz dekorację Kościoła „ Bóg zapłać” w tym tygodniu prosimy do sprzątania według kolejki.

1. W tym tygodniu czcimy następujących świętych:

a/ czwartek – Wspomnienie Świętego Ireneusza biskupa i męczennika.

b/ piątek – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Składka będzie przeznaczona na Świętopietrze. Nie ma postu od pokarmów mięsnych.

1. Msze święte poniedziałek, wtorek i sobota rano o godz. 7.00 we środę i czwartek o 18.00 w piątek Piotra i Pawła  7.00, 9.00 i 18.00. Wróblowa 16.30.

We środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we czwartek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

1. W przyszłą niedzielę I Niedziela miesiąca – adoracyjna, zmiana Tajemnic Różańcowych, składka będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.

1. Do nabycia prasa katolicka: Tygodnik Rodzin Katolickich Źródło, Mały Gość Niedzielny dla dzieci, Gość Niedzielny, Nasza Arka oraz Niedziela.

1. Bóg zapłać wszystkim za liczny udział w Pieszej Pielgrzymce do Sanktuarium w Przeczycy.

1. Dzisiaj odpust w Błażkowej ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy suma o 11.30.