Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętej Marii Magdaleny w Brzyskach

Pielgrzymki

21 września, 2023

Wszystkim Pielgrzymom dziękujemy za wspólne pielgrzymowanie w roku 2023. Bóg zapłać.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – X NIEDZIELA ZWYKŁA

31 sierpnia, 2018

GŁOSZENIA PARAFIALNE – do użytku wewnętrznego

BRZYSKA

1. Za zrobienie porządku w świątyni oraz dekorację „Bóg zapłać”. W tym tygodniu prosimy do sprzątania według kolejki.

2. Składka z ubiegłej niedzieli na cele parafialne wyniosła 6 tys. 629 złotych i 2 Euro. Wszystkim ofiarodawcom „ Bóg zapłać”.

3. W tygodniu czcimy następujących świętych:
a/ poniedziałek – Wspomnienie Św. Alberta Chmielowskiego.
b/ piątek – Wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi.

4. Msze św. w tygodniu: codziennie rano o godz. 7.00 , środa i czwartek o 18.00 .
We środę Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy we czwartek Koronka do Miłosierdzia Bożego.

5. W piątek zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego. We Wróblowej Msza święta w piątek o godz. 8.00. W Brzyskach w czwartek o godz. 8.00.

6. Do nabycia prasa katolicka: Mały Gość Niedzielny dla dzieci, Gość Niedzielny oraz Niedziela.

7. Bóg zapłać za liczny udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej w Przeczycy. Strażakom „ Bóg zapłać” za trzymanie porządku w czasie w czasie Pielgrzymki.

8. Dzisiaj IV Piknik motocyklowy. O godz. 13.00 Msza święta przy Krzyżu w Ujeździe z poświęceniem motocykli. Po Mszy świętej piknik.

9. Stowarzyszenie Kobiet Gminy Brzyska „ Liwoczanka” wraz z Wójtem i radą Gminy ma zaszczyt zaprosić rodziców mających czworo lub więcej dzieci na spotkanie z okazji Dnia Matki i Ojca organizowanego dzisiaj w Kłodawie od godziny 16.00.

10. Jutro Pielgrzymka dzieci I Komunijnych do Sandomierza wyjazd o godz. 6.00 z parkingu przy Kościele.

11. W dniu 18 czerwca /wtorek/ o godz. 14.00 będzie z parkingu odbiór elektro śmieci czyli zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie ks. Dariusza Miąsika w Ekwadorze. Jest to zbiórka prowadzona przez Stowarzyszenie Dobrych inicjatyw „ PRO MISSIO” w diecezjach na terenie całego kraju.

WRÓBLOWA

1. Za zrobienie porządku w świątyni oraz dekorację „Bóg zapłać”.

3. W tygodniu czcimy następujących świętych:
a/ poniedziałek – Wspomnienie Św. Alberta Chmielowskiego.
b/ piątek – Wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi.

4. W piątek zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego. We Wróblowej Msza święta w piątek o godz. 8.00.

5. Do nabycia prasa katolicka: Niedziela.

6. Bóg zapłać za liczny udział w Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej w Przeczycy. Strażakom „ Bóg zapłać” za trzymanie porządku w czasie w czasie Pielgrzymki.

7. Dzisiaj IV Piknik motocyklowy. O godz. 13.00 Msza święta przy Krzyżu w Ujeździe z poświęceniem motocykli. Po Mszy świętej piknik.

8. Stowarzyszenie Kobiet Gminy Brzyska „ Liwoczanka” wraz z Wójtem i radą Gminy ma zaszczyt zaprosić rodziców mających czworo lub więcej dzieci na spotkanie z okazji Dnia Matki i Ojca organizowanego dzisiaj w Kłodawie od godziny 16.00.

9. Jutro Pielgrzymka dzieci I Komunijnych do Sandomierza wyjazd o godz. 6.00 z parkingu przy Kościele.

10. W dniu 18 czerwca /wtorek/ o godz. 14.00 będzie z parkingu odbiór elektro śmieci czyli zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie ks. Dariusza Miąsika w Ekwadorze. Jest to zbiórka prowadzona przez Stowarzyszenie Dobrych inicjatyw „ PRO MISSIO” w diecezjach na terenie całego kraju.