Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętej Marii Magdaleny w Brzyskach

Uroczystość Odpustowa ku czci Świętej Marii Magdaleny – BRZYSKA

Lipiec 21, 2018

Do użytku wewnętrznego

1. Za sprzątanie oraz piękną dekorację Kościoła na dzisiejszą uroczystość „Bóg zapłać” osobom z kolejki. W tym tygodniu prosimy do sprzątania według kolejki.

1. Dziś w naszej parafii Uroczystość Odpustowa ku czci Św. Marii Magdaleny, uroczysta suma z procesją wokół Kościoła o 11.30.

1. W tygodniu czcimy następujących świętych:

a/ poniedziałek – Święto Św. Brygidy Patronki Europy.

b/ wtorek – Wspomnienie Św. Kingi.

c/ środa – Święto Św. Jakuba Apostoła.

d/ czwartek – Wspomnienie Św. Joachima i Anny rodziców N.M. Panny.

Odpust w Kołaczycach suma o 11.00.

1. Msze święte w tygodniu: środa i czwartek o 18.00 w pozostałe dni rano o godz. 7.00.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we czwartek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

1. Wszystkim Solenizantkom oraz Solenizantom, którzy w tym tygodniu obchodzą Imieniny składamy najserdeczniejsze życzenia: wielu Bożych łask oraz wstawiennictwa u Boga swoich świętych Patronów.

1. W przyszłą niedzielę będzie Błogosławieństwo pojazdów z racji wspomnienia świętego Krzysztofa Patrona kierowców po wszystkich Mszach świętych 7.00, 9.00 i 11.30 i 15.00.

Modlić się będziemy w intencji kierowców, by owocnie służyli bliźnim i uniknęli wypadków. Przy poświęceniu pojazdów będą od kierowców zbierane dobrowolne ofiary na pomoc dla Polskich Misjonarzy na zakup środków transportu MIVA POLSKA.

Polscy Misjonarze dzięki tej akcji już po raz 19 obchodzonej otrzymali potrzebną pomoc na zakup środków transportu już w prawie 50 krajach świata.

1. Do nabycia prasa katolicka: Tygodnik Rodzin Katolickich Źródło, Gość Niedzielny oraz Niedziela.

Uroczystość Odpustowa ku czci Świętej Marii Magdaleny – WRÓBLOWA

Lipiec 21, 2018

Do użytku wewnętrznego

1. Za sprzątanie oraz dekorację Kościoła „Bóg zapłać”.
  2. Dziś w naszej parafii uroczystość odpustowa ku czci Św. Marii Magdaleny, uroczysta suma z procesją wokół Kościoła o 11.30.
  3. W tygodniu czcimy następujących świętych:

a/ poniedziałek – Święto Św. Brygidy Patronki Europy.

b/ wtorek – Wspomnienie Św. Kingi.

c/ środa – Święto Św. Jakuba Apostoła.

d/ czwartek – Wspomnienie Św. Joachima i Anny rodziców N.M. Panny.

Odpust w Kołaczycach suma o 11.00.

2. W przyszłą niedzielę będzie Błogosławieństwo pojazdów z racji wspomnienia świętego Krzysztofa Patrona kierowców po wszystkich Mszach świętych 7.00, 9.00 i 11.30 i 15.00.

1. Do nabycia prasa katolicka: Tygodnik Rodzin Katolickich Źródło oraz Niedziela.