Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętej Marii Magdaleny w Brzyskach

II NIEDZIELA ZWYKŁA – BRZYSKA

Styczeń 14, 2018

1. Za zrobienie porządku w świątyni „Bóg zapłać”. W tym tygodniu prosimy do sprzątania według kolejki. Bóg zapłać za pieniądze złożone z racji strojenia Kościoła.

Dziś przeżywamy 104 Dzień Migranta i Uchodźcy. Pamiętajmy w modlitwie o Polakach na Emigracji.

2. W dniach od 18 – 25 stycznia rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

3. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na cele parafialne. Wszystkim ofiarodawcom składamy „Bóg zapłać”.

4. W tygodniu czcimy następujących świętych:

a/ środa – Wspomnienie Świętego Antoniego.

b/ piątek – Uroczystość świętego Józefa Sebastiana Pelczara Głównego Patrona Diecezji Rzeszowskiej. Modlimy się za naszą Diecezję rzeszowską.

5. Msze św. w tygodniu : codziennie rano o godz. 7.00 we środę i czwartek o 17.00 środa Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, we czwartek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

6. Do nabycia prasa katolicka: Tygodnik Rodzin Katolickich Źródło, Gość Niedzielny Cuda i Łaski Boże oraz Niedziela.

7. Dziś o godz. 16.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Brzyskach odbędzie się Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

8. Spotkanie KSM w piątek od godz. 18.00 – 21.00.

Spotkanie KSM Junior w sobotę o godz. 15.30. Serdecznie zapraszamy chętne dzieci z klas IV, V, VI.

9. W przyszłą niedzielę 21 stycznia o godz. 16.00 w Sali gimnastycznej Zespołu Szkolno- Przedszkolnego we Wróblowej odbędą się JASEŁKA serdecznie zapraszamy.

10. Zakończyliśmy wizytację duszpasterską zwaną kolędą. Przyjęcie kapłana jest aktem publicznego wyznania wiary oraz znakiem jedności i więzi kościoła domowego, jakim jest każda chrześcijańska rodzina z kościołem parafialnym i kościołem powszechnym.

Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność za życzliwe nas przyjęcie w każdej rodzinie, za miłą atmosferę, szacunek z jakim spotkaliśmy się, za zainteresowanie życiem parafii, za życzliwość, poczęstunki i ofiary „ Bóg zapłać”. Część zebranych ofiar przeznaczymy na cele parafialne.

Zapewniamy o naszej modlitwie w waszej intencji oraz prosimy o modlitwę za nas.

II NIEDZIELA ZWYKŁA – WRÓBLOWA

Styczeń 14, 2018

1. Za zrobienie porządku w świątyni „Bóg zapłać”.

4. W tygodniu czcimy następujących świętych:

a/ środa – Wspomnienie Świętego Antoniego.

5. Do nabycia prasa katolicka: Tygodnik Rodzin Katolickich Źródło oraz Niedziela.

6. Spotkanie KSM w piątek od godz. 18.00 – 21.00.

Spotkanie Scholii w szkole w sobotę o godz. 11.00.

7. W przyszłą niedzielę 21 stycznia o godz. 16.00 w Sali gimnastycznej Zespołu Szkolno- Przedszkolnego we Wróblowej odbędą się JASEŁKA serdecznie zapraszamy.

8. Dziś o godz. 16.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Brzyskach odbędzie się Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

9. Zakończyliśmy wizytację duszpasterską zwaną kolędą. Przyjęcie kapłana jest aktem publicznego wyznania wiary oraz znakiem jedności i więzi kościoła domowego, jakim jest każda chrześcijańska rodzina z kościołem parafialnym i kościołem powszechnym.

Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność za życzliwe nas przyjęcie w każdej rodzinie, za miłą atmosferę, szacunek z jakim spotkaliśmy się, za zainteresowanie życiem parafii, za życzliwość, poczęstunki i ofiary „Bóg zapłać”. Część zebranych ofiar przeznaczymy na cele parafialne.

Zapewniamy o naszej modlitwie w waszej intencji oraz prosimy o modlitwę za nas.