Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętej Marii Magdaleny w Brzyskach

 

Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętej Marii Magdaleny w Brzyskach

Intencje mszalne


Do użytku wewenętrznego

Brzyska

 

 

NIEDZIELA

14.X.

 

7.00 – + Jan Węgrzyn w 12 r. śmierci.

 

9.00 – + Marian Kozubal w 6 r. śm. i Mieczysław Kozubal w 7 r. śmierci.

 

11.30 + Teresa Grabas i Emil Gajda z okazji imienin oraz Bronisława, Stanisław i Adolf Gajda.

 

15.00  +  Władysław i Józefa Rakoczy.

 

+ Emilia Gadzała od Staszka Papciak z Wróblowej z rodziną.

+ Władysława Wojdyła od Marka Madeja.

+ Franciszek Krajewski od Agnieszki i Piotra Świdrak z rodziną.

 

PONIEDZIAŁEK

15.X.

17.00

  1. + Jan Kardaś w 1 r. śm. i jego rodziców Maria i Piotr.
  2. + Tadeusz Tusiński z okazji imienin – poza parafią.
  3. + Kazimierz, Janina, Zygmunt i Adam Zajdel oraz Walentyna i Stanisław Biel.

+ Stanisław Wróbel od rodziny Węgrzynów i Lemków.

+ Maria Mikoś od sąsiadów Nowaków i Laskowskich.

+ Emilia Gadzała od rodziny Kozłowskich z Wróblowej.

+ Władysława Wojdyła od Agnieszki Zając z rodziną.

+ Franciszek Krajewski od rodziny Madejczyków.

 

WTOREK

16.X.

17.00

  1. + Ks. Marek Turo od Stowarzyszenia Rodzin Katolickich z Gorlic.
  2. + Ks. Marek Tutro z okazji urodzin od rodziców.
  3. + Jan i Helena Porębscy.

+ Stanisław Wróbel od siostry Maryśki z rodziną.

+ Maria Mikoś od rodziny Ryszów.

+ Emilia Gadzała od siostry Władysławy z rodziną.

+ Władysława Wojdyła od Dariusza Madej z rodziną.

+ Franciszek Krajewski od Pracowników ZOZ w Brzyskach.

 

ŚRODA

17.X.

17.00

  1. + Joanna Szarek w 4 r. śm. i Józef Szarek.
  2. + Władysław Mikoś w 42 r. śm. oraz Teresa i Mieczysław Kopera.
  3. + Anna Mikoś w 9 r. śm. i Józef Gajda w 27 r. śmierci.

+ Stanisław Wróbel od Jana Stojak z rodziną.

+ Maria Mikoś od Marii i Henryka Kopera.

+ Emilia Gadzała od rodziny Rączków i Wnęków.

+ Władysława Wojdyła od koleżanek i kolegów synowej Marii z Gopsu z Brzysk.

+ Franciszek Krajewski od Pracowników ZOZ w Brzyskach.

 

CZWARTEK

18.X.

17.00

  1. + Władysława w 1 r. śmierci i Emil w 12 r. śmierci.
  2. + Czesław Tusiński w 3 r. śmierci od dzieci.
  3. + Władysława Wojdyła w r. śmierci i Emil Wojdyła.

+ Stanisław Wróbel od Marii Trychta z rodziną.

+ Maria Mikoś od rodziny Samborskich z Ujazdu.

+ Emilia Gadzała od rodziny Gajdów z Lipnicy.

+ Władysława Wojdyła od Józefy i Tadeusza Rakoczy.

+ Franciszek Krajewski od Pracowników ZOZ w Brzyskach.

 

PIĄTEK

19.X.

17.00

  1. + Eugeniusz, Apolonia i Zofia Przepióra oraz Franciszek, Stanisława i Zdzisław Czech.
  2. + Julianna Skrzeczyńska w 30 dzień po śmierci.
  3. Z podziękowaniem za pomoc dla Kasi Hendzel z prośbą o Błogosławieństwo Boże dla wszystkich ofiarodawców.

+ Stanisław Wróbel od kuzyna Stanisława Mikoś z rodziną.

+ Maria Mikoś od koleżanek z Koła Gospodyń Wiejskich z Ujazdu.

+ Emilia Gadzała od Jana Augustynek z rodziną z Dzierżoniowa.

 + Władysława Wojdyła od Danuty i Juliana Nowaków z rodziną.

+ Franciszek Krajewski od kuzynki Marii Achwat z mężem.

SOBOTA

20.X.

17.00

  1. + Emil Szot w 1 r. śmierci.
  2. Dziękczynna z okazji 20 r. ślubu Małgorzaty i Daniela z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata z intencji dzieci.
  3. + Antoni Wojdyła w 28 r. śmierci.

+ Stanisław Wróbel od kuzynki Salomei Czech z rodziną.

+ Emilia Gadzała od Barbary i Sławomira.

+ Franciszek Krajewski od Marty Madejczyk z rodziną.

 

 

NIEDZIELA

21.X.

 

7.00 – W 1 r. ślubu Iwony i Jakuba z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej.

 

9.00 – + Władysław Kardaś od siostry Teresy.

 

11.30 O szczęśliwe rozwiązanie dla Karoliny i o zdrowie dla matki i dziecka.

 

15.00  +  Wanda Tabaczyńska od bratowej Władysławy Rakoczy z rodziną.

 

+ Emilia Gadzała od sąsiadów Maziarzy.

+ Franciszek Krajewski od Grzegorza Achwat z rodziną.

 

 

Do 30 października Msze św. gregoriańskie za śp. Stanisław Tusiński w Dębowcu.

Do 30 października gregoriańskie za śp. Maria Mikoś w Seminarium Duchownym w Rzeszowie.

Do 30 października gregoriańskie za śp. Stanisław Szot w Miejscu Piastowym.

Do 30 października gregoriańskie za śp. Eugeniusz Potrzeba w Polańczyku.

Od 15 października do 13 listopada Msze gregoriańskie za śp. Maria Zawilińska.

 

Wróblowa

 

Niedziela 14.X.             + Józefa, Paweł i Stanisław Niziołek.

Poniedziałek    16.00    + Józef w 30 r. śmierci i Teresa Gajda.

Wtorek             16.00   + Emilia Madejczyk.

Środa                16.00   + Piotr Gustek od Marii i Zbigniewa dziedzic z Rodziną.

Czwartek          16.00   + Piotr Gustek od kuzyna Bogusława z rodziną.

Piątek                16.00   + Maria i Józef Żygłowicz.

Sobota               7.00   + Piotr Gustek od wujka Juliana Gustek z rodziną.

 

Niedziela 21.X.             O zdrowie Boże błogosławieństwo dla Członków Róży Stanisława Papciak.      

 

Ks. Grzegorz Ząbek + Stanisława Konieczna.

Poniedziałek   15.X.  od Marii Malewskiej z rodziną.

Środa              17.X.  od kolegów z pracy wnuka Grzegorza.

Sobota             20.X. od Elżbiety i Bogusława Wolak.

 

Do 30 października w Miejscu Piastowym Msze św. gregoriańskie za śp. Stanisław Szot.