Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętej Marii Magdaleny w Brzyskach

 

Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętej Marii Magdaleny w Brzyskach

Intencje mszalne


Do użytku wewnętrznego

Brzyska

Poniedziałek

6.XII.

7.00

  1. + Józef Gajda w 3 rocznicę śmierci.
  2. + Marian Pypeć od rodziny Pogorzelskich.
  3. + Antoni Nocek od koleżanek i kolegów córki Ani z byłej klasy Gimnazjum.

+ Józef Wojdyła od Brata Ryszarda z rodziną.

+ Krystyna Niezgoda od Mieszkańców Ujazdu.

+ Władysław Trychta od rodziny Filipaków z Wróblowej.

+ Izabela Maguda od kuzyna Eryka Nocka.

+ Czesława Tabaczyńska od wnuka Krystiana z żona i synem.

+ Maria Gołąb od Justyny Gozdeckiej.

+ Maria Gajda od mieszkańców Słonecznej.

+ Ryszard Madej od Marcina Madej z rodzina.

+ Maria Madejczyk od Tadeusza Dudek z rodziną.

+ Marek Szczepanik od kuzyna Leszka Madejczyk z rodziną.

+ Paweł Nocek od syna Ryszarda z rodziną.

 

Wtorek

7.XII.

7.00

  1. + Marian Pypeć od Marii Harmata.
  2. + Antoni Nocek od koleżanek i kolegów córki Ani z byłej klasy Gimnazjum.
  3. + Zofia Węgrzyn od synowej Haliny z wnukiem Mateuszem.

+ Józef Wojdyła od Justyny i Artura Fara z dziećmi.

+ Krystyna Niezgoda od Mieszkańców Ujazdu.

+ Władysław Trychta od Władysława Jurkowskiego z rodzina.

+ Izabela Maguda od ciotki Anki z dziećmi.

+ Czesława Tabaczyńska od wnuka Mateusza z żoną i córką.

+ Maria Gołąb od rodziny Czechów z Błażkowej.

+ Maria Gajda od mieszkańców Słonecznej.

+ Ryszard Madej od Jana i Bogusławy Szot.

+ Maria Madejczyk od Anny i Jana Szot z rodziną.

+ Marek Szczepanik od Ryszarda Madejczyk z rodziną.

+ Paweł Nocek od Stanisława z rodziną.

 

ŚRODA

8.XII.

Niepokalane Poczęcie

7.00 + Józef Madej w 19 r. śm. oraz jego rodziców Bronisława i Władysław.

17.00    1. + Maria i Józef Ochwat.

  1. + Józef Gadzała w 3 rocznicę śmierci.

+ Krystyna Niezgoda od  Mieszkańców Ujazdu.

+ Władysław Trychta od Zofii Madejczyk z rodziną.

+ Izabela Maguda od siostry Marioli z rodziną.

+ Czesława Tabaczyńska od swatów Madejczyków.

+ Maria Gołąb od Marka i Krystyny Gadzałów.

+ Maria Gajda od mieszkańców Słonecznej.

+ Ryszard Madej od Ani i Sylwii Szot.

+ Marek Szczepanik od kuzyna Stanisława Madejczyk z Brzysk z rodziną.

+ Maria Madejczyk od siostrzeńca Kazimierza z rodziną.

+ Paweł Nocek od Michała z rodziną.

 

CZWARTEK

9.XII.

17.00

  1. + Tadeusz Dziubanik w 6 rocznicę śmierci od żony z dziećmi.
  2. + Maria Żyguła w 2 r. śmierci i Aleksander Żyguła i ich rodziców.
  3. + Józef Lenart w 38 rocznicę śmierci i Katarzyna Lenart.

+ Krystyna Niezgoda od  Mieszkańców Ujazdu.

+ Władysław Trychta od sąsiadów.

+ Izabela Maguda od mamy, taty i Wiktorii.

+ Czesława Tabaczyńska od swatów Madejczyków.

+ Maria Gołąb od Grażyny Szot i Wacława Żygłowicz z rodziną.

+ Maria Gajda od bratanicy Marii Pogorzelskiej z rodziną.

+ Ryszard Madej od rodziny Samborskich.

+ Marek Szczepanik od rodziny Śliżów i Krajewskich.

+ Maria Madejczyk od siostrzenicy Zofii z rodziną.

+ Paweł Nocek od Zbigniewa z rodziną.

 

PIĄTEK

10.XII.

7.00

  1. + Emil Stankowski w 32 rocznicę śmierci.
  2. + Marian Pypeć od Bernadety Przewoźnik koleżanki córki Danuty.
  3. + Antoni Nocek od koleżanek córki Ani z Ekonomika.

+ Krystyna Niezgoda od  Mieszkańców Ujazdu.

+ Władysław Trychta od sąsiadów Laskowskich.

+ Izabela Maguda od siostry Justyny z Mateuszem i Bartusiem.

+ Czesława Tabaczyńska od Zarządu i Kierownika biura LGD Liwocz.

+ Maria Gołąb od koleżanek Marii Wolak i Kazimiery Warzecha z Zakładu Liwocz.

+ Maria Gajda od koleżanek córki Doroty.

+ Ryszard Madej od Elżbiety Gajda.

+ Marek Szczepanik od rodziny Wszołków i Madejczyków.

+ Maria Madejczyk od Ewy i Janusza Tutro.

+ Paweł Nocek od Marii i Zenona Przewoźnik z rodzina.

 

SOBOTA

11.XII.

7.00

  1. + Eugeniusz w 1 r. śm. Janina, Józef i Mieczysław Wojdyła z Jedlinek.
  2. + Marian Pypeć od koleżanek i kolegów z Pectowinu.
  3. + Antoni Nocek od żony Bogusławy.

+ Krystyna Niezgoda od  Mieszkańców Ujazdu.

+ Władysław Trychta od rodziny Laskowskich.

+ Izabela Maguda od Janusza Warchoła z rodziną.

+ Czesława Tabaczyńska od Józefa Nocka z rodzina.

+ Maria Gołąb od koleżanek Marii Wolak i Kazimiery Warzecha z Zakładu Liwocz.

+ Maria Gajda od koleżanek z pracy zięcia Józefa.

+ Ryszard Madej od Małgorzaty i Czesława Gomułków z rodziną.

+ Marek Szczepanik od kuzynki Józefy Wojdyła z rodziną.

+ Maria Madejczyk od siostrzeńca Jana Nowaka z Ujazdu.

+ Paweł Nocek od Marii Marcisz z synem Lesławem.

 

 

Niedziela

12 grudzień.

7.00 –  + Jan Papciak w rocznicę śmierci.

9.00 –  + Czesław Achwat w rocznicę śmierci. 

11.30 – + Tadeusz w 26 r. śm. i Stanisława Madejczyk.

15.00 – + Paweł Kopera w 6 rocznicę śmierci z intencji rodziców.

 

+ Krystyna Niezgoda od  Mieszkańców Ujazdu.

+ Władysław Trychta od kuzynki Janiny Bochnowskiej z rodziną.

+ Izabela Maguda od sąsiadów Ryszarda i Jolanty Rakoczy.

+ Czesława Tabaczyńska od wnuczki Moniki z rodziną.

+ Maria Gołąb od koleżanek z pracy Ani Gołąb.

+ Maria Gajda od Władysława Jurkowskiego z rodziną.

+ Ryszard Madej od Elżbiety i Roberta Fundakowskich z rodziną.

+ Marek Szczepanik od Stanisława Gustek z rodziną.

+ Maria Madejczyk od syna z żoną.

+ Paweł Nocek od Marii i Wiesława Marcisz z rodziną.

 

 

Do 30 grudnia Msze św. Gregoriańskie za śp. STANISŁAW  RAKOCZY.

Do 30 grudnia Msze św. gregoriańskie za śp. PATRYK  STEC.

Do 30 grudnia Msze św. gregoriańskie za śp. KAZIMIERZ  NIEZGODA.

Od 15.XII – 13 stycznia Msze św. gregoriańskie za śp. JAN DZIEDZIC.

Wróblowa

Dziś                           + Jakub i Helena Papciak.

8.XII              15.30  + Piotr Czech.

Niedziela 12.XII.      + Katarzyna, Józef i Julian Rachowicz.

 

Poza parafią są odprawiane Msze święte.

Śp. Marek Szczepanik.

Poniedziałek od kuzyna Leszka Madejczyk z rodziną.

Wtorek od Ryszarda Madejczyk z rodziną.

Środa od kuzyna Stanisława Madejczyk z Brzysk z rodziną.

Czwartek od rodziny Śliżów i Krajewskich.

 piątek od rodziny Wszołków i Madejczyków.

sobota od kuzynki Józefy Wojdyła z rodziną.

niedziela od Stanisława Gustek z rodziną.

 

śp. Maria Madejczyk.

Poniedziałek od Tadeusz Dudek z rodziną.

Wtorek od Anny i Jana Szot z rodziną.

środa od siostrzeńca Kazimierza z rodziną.

czwartek od siostrzenicy Zofii z rodziną.

piątek od Ewy i Janusza Tutro.

sobota od siostrzeńca Jana Nowaka z Ujazdu.

niedziela od syna z żoną.

 

Śp. Paweł Nocek.

Poniedziałek od syna Ryszarda z rodziną.

wtorek od Stanisława z rodziną.

Środa od Michała z rodziną.

Czwartek od Zbigniewa z rodziną.

Piątek od Marii i Zenona Przewoźnik z rodziną.

Sobota od Marii Marcisz z synem Lesławem.

Niedziela od Marii i Wiesława Marcisz z rodziną.